• 6722213187_f84c4cca76
  • another-smithsonian-winner-some-upcoming-appearances-and-a-new-photo-of-rockefeller-center_4
  • black-towers_4
  • dundas-square_4
  • embarcadero-four_4
  • spotted_4

Szampon Goldwell dla włosów niskoporowatych

 

Włosy niskoporowate to rodzaj pasm do którego dąży większość z nas. Są to włosy, które wyglądają zdrowo – są błyszczące, sprężyste i nie wyczuwamy na ich powierzchni żadnych nierówności. Wbrew pozorom jednak mogą one sprawiać ich posiadaczkom pewne psikusy. Taki rodzaj pasm trudno ułożyć w wymyślną fryzurę, czy stworzyć na ich powierzchni utrzymujące się dłużej loki. Często sprawiają wrażenie ciężkich i przyklapniętych, co nie odpowiada zbytnio ich posiadaczkom. Z całą pewnością nie przepadają one także za faktem, iż farbowane pasma nie są łatwe do zafarbowania. W jaki sposób możemy więc o nie zadbać?

Przede wszystkim powinniśmy postawić na odpowiednie produkty do pielęgnacji włosów, takie jak chociażby szampon Goldwell oraz odżywki i maski ze znanych firm kosmetycznych, które pozwolą nam zadbać o nasze pasma w odpowiedni sposób. Do mycia włosów niskoporowaych powinniśmy wybierać szampony o delikatnym składzie, może to być na przykład szampon dla dzieci, lub taki z naturalnymi składnikami przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Raz na jakiś czas warto użyć mocniejszego szamponu z SLS który oczyści wszelkie pozostałości po maskach, odżywkach i olejowaniu. Pamiętajmy także, aby nasze włosy myć w sposób delikatny, bez szarpania i wyrywania pasm, tak aby cały zabieg przebiegał jak najdelikatniej dla stanu naszych pasm. Dla włosów niskoporowatych polecane jest także olejowanie. Dobrym wyborem będą takie składniki jak olej kokosowy, arganowy, masło shea. Po olejowaniu należy umyć włosy lekkim szamponem, który podkreśli efekt nawilżenia i odżywienia naszych pasm. Jeżeli czeka nas większe wyjście, to możemy zafundować naszym pasmom dodatkowy zabieg taki jak odżywka, czy maska do włosów. Do codziennej odżywki możemy dodać czasem także kilka kropel olejku po to, by nasze włosy nie przetłuszczały się tak bardzo. Z całą pewnością warto także zainwestować w preparaty termoochrone i zabezpieczające serum do włosów z silikonami, które zabezpieczy włosy przed rozdwajaniem się końcówek i innymi uszkodzeniami zewnętrznymi.  

 

Powiązane artykuły

Wybrany artykuł

Umowy o zastępstwa inwestycyjne

Zastępstwo inwestycyjne jest obecnie coraz popularniejszym elementem działania na rynku budowlanym, dlatego też niezbędne jest bliższe zapoznanie się z tego typu działalnością i zasadami konstruowania umów, które – jak się w praktyce okazuje – wcale nie są tak oczywiste do scharakteryzowania. Umowy o zastępstwo inwestycyjne są bardzo często zawierane przez tych inwestorów, którzy być może nie do końca posiadają wiedzę na temat wykonywania w praktyce poszczególnych etapów inwestycyjnych, dlatego też bardzo często są to indywidualni zleceniodawcy, których rolę przejmuje generalny wykonawca, mający wszelkie narzędzia oraz wiedzę niezbędną do tego, aby prawidłowo wykonywać wszystkie najważniejsze czynności. Oczywiście generalny wykonawca nie zawsze działa samodzielnie, właściwie można powiedzieć, że obecnie na porządku dziennym jest współpraca z rozmaitymi podwykonawcami, którzy mają bardzo precyzyjnie naszkicowane czynności, które muszą wykonać, aby cały obiekt – jako skończona inwestycja – funkcjonował należycie i odznaczał się na tle pozostałych tego typu obiektów jak najsolidniejszym działaniem. Bardzo często też do takich funkcji pretendują firmy, które nie posiadają niezależnych oddziałów obsługi inwestycyjnej, przez co wymagają wsparcia ze strony firm zewnętrznych, mających odpowiednie zaplecze technologiczne oraz zaopatrzone są w kompetentnych pracowników.