• 6722213187_f84c4cca76
  • another-smithsonian-winner-some-upcoming-appearances-and-a-new-photo-of-rockefeller-center_4
  • black-towers_4
  • dundas-square_4
  • embarcadero-four_4
  • spotted_4

KERASTASE Nutritive Masqueintense - pielęgnacja cienkich włosów

kosmetyki do stylizacji włosówJeżeli Twoja fryzura jest niezdyscyplinowana, podatna na wszystkie, nawet niewielkie różnice temperatur, nie chcą się układać, są pozbawione objętości, nie błyszczą się, nie są sprężyste, łatwo się łamią i wypadają i ogólnie nie dają się lubić, nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko uznać, że Twoje pasma są najzwyczajniej w świecie cienkie i potrzebują odpowiedniej dawki pielęgnacji.

Bez względu na to, jak dużo włosów będziesz mieć na głowie, Twoja fryzura i tak będzie wyglądać, jakby nie była myta od kilku dnia, dlatego też musisz zadbać o dobór odpowiednich preparatów myjących i stylizacyjnych, dzięki którym będziesz mieć możliwość wyczarowania na swojej głowie optycznej objętości. Jako, że przyczyną takiego stanu rzeczy są najczęściej geny, cienkie włosy będą Ci towarzyszyć do końca życia, dlatego powinnaś wiedzieć jak przekuwać (potencjalne) wady w zalety. W pierwszej kolejności cienkim włosom należy się odpowiednie strzyżenia. Dobrze przycięta i wycieniowana fryzura nie tylko skutecznie podkreśli Twój charakter, ale i da fryzurze trochę życia sprawiając, że ciężkie kosmyki odbiją się u nasady i samoistnie nabiorą lekkości. Niestety, ale będziesz musiała pożegnać się z długimi włosami, przede wszystkim dlatego, że nie warto obciążać pasm jeszcze bardziej. Przyjrzyj się Victorii Beckham czy też atrakcyjnym fryzurkom pixie i wybierz taką, która będzie idealnie pasowała z typem Twoich włosów oraz...Twoją osobowością. Nie zapominaj jednak o dobrodziejstwie preparatów kosmetycznych, przede wszystkim dlatego, że dobrze dobrane szampony kerastase, odżywki i maski, znakomicie spełnią swoją rolę sprawiając, że kosmyki staną się bardziej zdyscyplinowane, a Ty bardziej zadowolona ze swojego wyglądu. Jeżeli masz zdrowe pasma, możesz zdecydować się na koloryzację, przede wszystkim dlatego, że odpowiednio dobrane odcienie, nakładane warstwowo, dobrze będą odbijały światło, przez co optycznie Twoja fryzura zyska na gęstości. Nie ryzykuj jednak i oddaj się w ręce dobrego stylisty, który zadba o to, aby kosmyki nie miały uszkodzonej struktury. 

maski do włosów

Każde uczesanie potrzebuje skutecznej regeneracji, dlatego też warto sięgnąć po odpowiednią maskę taką, jak KERASTASE Nutritive Masqueintense, która zawiera proteiny, polimery, substancje kationowe oraz pochodne silikonu, które utrzymując się na powierzchni włosów nadają im połysk, miękkość i sprawiają, że dają się bez trudu rozczesywać i modelować. Każda z nas chciałaby, żeby jej pasma były błyszczące, miękkie w dotyku i – przede wszystkim – zdrowe, dlatego też warto zwrócić uwagę na swoje nawyki pielęgnacyjne i starać się poprawić, gdyby się okazało, że coś robi się nie tak.

Powiązane artykuły

Wybrany artykuł

Kross Poznań, czyli czym się kierować podczas wyboru roweru?

Rowery są nie tylko środkiem służącym do sprawnego poruszania się po mieście czy górskich szlakach, ale i symbolem stylu życia. Na krótkich dystansach jednoślad może okazać się doskonałą alternatywą dla samochodu, autobusu czy tramwaju, dodatkowo także pozwala zbudować własną kondycję, wyrzeźbić sylwetkę oraz zadbać o środowisko. Ze względu na to, że sprawy ekologii w XXI stały się jednym z najważniejszych elementów współczesnego życia, bezgłośność oraz niewytwarzanie szkodliwych spalin przez rowery są ich niezwykle ważnymi cechami. Koszt ich utrzymania jest także kilkudziesięciokrotnie niższy od samochodów wymagających stałych przeglądów oraz benzyny oraz autobusów, za których użytkowanie trzeba zapłacić.